Czy zażywanie leku Kamagra pozwala odzyskać sprawność seksualną?

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu dysfunkcje seksualne były tematem tabu. Mężczyźni, którzy nie potrafili zaspokoić w łóżku swoich partnerek, bardzo rzadko zgłaszali się z taką przypadłością do lekarza. Zmiany w mentalności ludzi a także pojawienie się pierwszego leku na potencję sprawiło, iż o dostępnych metodach zwalczania niskiej potencji mówi się coraz częściej. W chwili obecnej panowie dotknięci problemem niskiej potencji mają do wyboru naprawdę mnóstwo wyjątkowo efektywnych i bezpiecznych form leczenia. Najprostszą, doraźną metodą na odzyskanie sprawności seksualnej jest sięgnięcie po specjalne tabletki. Do najpopularniejszych środków na potencję zaliczamy Kamagrę. Czy zażywanie tego leku rzeczywiście daje gwarancję na uzyskanie i utrzymanie wzwodu? 

 

Zażywanie leku Kamagra a odzyskanie sprawności seksualnej

Wśród doraźnych sposobów na odzyskanie sprawności seksualnej lek Kamagra jest praktycznie najlepszym. Potwierdza to jego popularność. Wiele danych pokazuje, iż Kamagra to w tej chwili najpopularniejszy lek na zaburzenia erekcji. Jego siła tkwi w zawartej w nim substancji aktywnej, czyli sildenafilu.

Sildenafil to substancja, która powoduje, iż do ciał jamistych prącia napływa odpowiednia ilość krwi. Właściwe ukrwienie jest niezbędne do tego, aby mężczyzna pod wpływem stymulacji seksualnej mógł osiągnąć oraz utrzymać wzwód. Działanie leku Kamagra opinie następuje już po około 20 minutach od przyjęcia tabletki. Maksymalny czas działania leku Kamagra może wynieść nawet 6 godzin. Nie oznacza to oczywiście, że w całym tym okresie członek mężczyzny będzie w stanie permanentnego wzwodu.

Atutem Kamagry jest też niewielka ilość efektów ubocznych. Najczęstszym efektem ubocznym są bóle głowy oraz nudności. Jeżeli zastosujemy się do zaleceń lekarza, skala efektów ubocznych będzie bardzo niewielka. Poniżej omawiamy, skąd biorą się zaburzenia wzwodu.

 

Dlaczego mężczyzn tak często dotykają dysfunkcje seksualne?

Problem niskiej erekcji z roku na rok dotyka coraz większą liczbę mężczyzn. Niektórzy sądzą, iż zaburzenia wzwodu to jeden z elementów przekroczenia 40-tego roku życia i nic nie da się z tym zrobić. To prawda, że wejście w wiek średni wiąże się ze zmniejszeniem przez organizm produkcji testosteronu, czyli hormonu męskości, jednak wcale nie jest to jednoznaczne z tym, iż to koniec czerpania przyjemności z seksu.

Mylą się również ci, którzy uważają, że zaburzenia wzwodu to przypadłość dotykająca tylko i wyłącznie mężczyzn po 40-tce. Naukowcy biją na alarm, iż niska potencja jest problemem nawet mężczyzn przed 30-tką. Mają na to wpływ rozmaite czynniki środowiskowe oraz prowadzony przez mężczyzn styl życia. Do najważniejszych czynników przyczyniających się do pojawienia się zaburzeń erekcji zaliczamy:

  • nieodpowiednie nawyki żywieniowe – prawdziwymi zabójcami męskiej potencji są sól, tłuszcze trans i cukier,
  • nadużywanie używek – jeżeli mężczyzna nałogowo pali papierosy oraz nadużywa alkoholu, ryzyko popadnięcia w zaburzenia erekcji jest nawet o kilkadziesiąt procent wyższe,
  • niewielka aktywność fizyczna – brak ruchu także ma spore znaczenie dla pojawienia się dysfunkcji seksualnych,
  • stresujący tryb życia,
  • zbyt mała ilość snu,
  • choroby współistniejące, np. miażdżyca, cukrzyca.

Aby uchronić się przed utratą swojej “męskości”, warto znacznie wcześniej wprowadzić w swoim życiu stosowne zmiany. Zamiast piwa, chipsów, frytek czy słodyczy, należy stawiać na warzywa, owoce, wodę mineralną oraz ryby. Zalecamy także zwiększenie aktywności fizycznej oraz lepsze wysypianie się. Wszystkie te czynniki mogą spowodować, iż zaburzenia erekcji znikną samoistnie.

About The Author

Reply